Antud projekt on rahastatud Euroopa Komisjoni Horisont 2020 programmi Marie Skłodowska-Curie meetmest, lepingu nr 722750 alusel

Põltsamaa
Reede 26.09
15.00 - 16.30
Teadlaste Öö / FSC Reede Põltsamaa Felixis
Vastutustundlikku metsandust edendav organisatsioon Forest Stewardship Council ehk FSC koostöös Teadlaste Ööga viivad...

Vastutustundlikku metsandust edendav organisatsioon Forest Stewardship Council ehk FSC koostöös Teadlaste Ööga viivad huvilised FSC Reede raames põnevatele ekskursioonidele erinevatesse tootmisettevõtetesse, mis kõik on üht- või teistpidi seotud puiduga ning kus pannakse suurt rõhku sellele, et tootmine oleks keskkonnahoidlik, sotsiaalselt kasulik ning majanduslikult elujõuline. Just need kolm põhimõtet on FSC jaoks vastutustundliku metsanduse aluseks.

Enda toimimist ja tootmist tutvustavad Kroonpressi trükikoda ja Tarmeko spoonitehas Tartus, JELD-WENi uksetehas Rakveres ning Põltsamaa Felixi toiduainete tööstus Põltsamaal.

Põltsamaa Felix

Kas Põltsamaal on puder mägedes ning vein voolab ojadena? Mis on Põltsamaa Felixil seost vastutustundliku metsanduse ja FSC-ga? Uurime lähemalt, kuidas saab kahest kilost tomatitest üks kilo ketšupit, kuidas pannakse kõrvits purki, mahl pakki ja vein pudelisse ning kuidas järgib vastutustundliku ettevõtluse põhimõtteid üks väga laia tootmisprofiiliga toiduainetetööstus.

  • Ekskursiooni toimumisaeg: 26.09.2014 kell 15-16:30
  • Kohtade arv: 15
  • Aadress: Tallinna mnt 1, Põltsamaa (kohaletulek omal jalal)

Tähelepanu! Ekskursioonil osalemiseks vajalik eelnev registreerimine meiliaadressil fscreede@ee.fsc.org või telefonil 5698 5588 hiljemalt 24. septembriks.

15.00 - 16.30
Põltsamaa Felix, Tallinna mnt. 1